Pranešimas spaudai

Projektas "UAB "VILRIDA" tiesioginių vidaus investicijų pritraukimas į didelės pridėtinės vertės gamybą".

Projekto tikslas - skatinti UAB „VILRIDA“ tiesiogines vidaus investicijas į didelės pridėtinės vertės gamybą bei kurti naujas darbo vietas

UAB „VILRIDA“ nuo 2004 metų užsiima didmenine elektros technikos ir energetikos gaminių prekyba Rusijos, Baltarusijos, ES ir Afrikos rinkose. Dirbdama su aukštųjų ir vidutiniškai aukštų technologijų sektoriaus įmonėmis bendrovė pastebėjo, kad bendrovės klientus bei partnerius domina ne tik elektros technika ir energetikos gaminiai, bet ir sudėtingi optiniai prietaisai (pvz. optiniai lęšiai ir objektyvai, skirti darbui infraraudonųjų bangų diapazone ir kt.). UAB „VILRIDA“ jau seniai puoselėjo planus ne tik užsiimti didmenine prekyba, bet ir pačiai pradėti gamybą. Todėl bendrovė norėdama patenkinti klientų poreikius pradėjo domėtis galimybe pačiai gaminti sudėtingus optinius prietaisus. Įvertinusi savo gebėjimus, patirtį ir turimus resursus bei norėdama patenkinti klientų poreikį, bendrovė planuoja nuo 2015 metų užsiimti ir gamybine veikla, t.y. planuoja pradėti gaminti sudėtingus optinius prietaisus – optinius lęšius ir objektyvus. Bendrovės sudėtingų optinių prietaisų gamybos padalinys veiks Šalčininkų rajono savivaldybėje.

2014 m. gegužės 5 d. UAB „VILRIDA“ pasirašė projekto „UAB „VILRIDA“ tiesioginių vidaus investicijų pritraukimas į didelės pridėtinės vertės gamybą“ (Nr. VP2-2.1-ŪM-06-K-02-077) finansavimo ir administravimo sutartį pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Invest LT-2“. Projekto suma (tinkamos projekto išlaidos) 5.854.690,00 Lt (1.695.635,43 Eur). Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas - skatinti UAB „VILRIDA“ tiesiogines vidaus investicijas į didelės pridėtinės vertės gamybą bei kurti naujas darbo vietas.

Projekto lėšomis buvo finansuojamas sudėtingų optinių prietaisų gamybos įrenginių ir programinės įrangos įsigijimas.  
UAB „VILRIDA“ tiesioginių vidaus investicijų pritraukimas į didelės pridėtinės vertės gamybą ne tik leis sukurti naujas darbo vietas, bet ir išplės siūlomų produktų asortimentą, padidins eksportą bei augins gamybos pajėgumus. Sėkmingai įgyvendinus projektą bei augant gamybos apimtims augs bendrovės pelnas, kuris sudarys įmonės sukuriamos pridėtinės vertės padidėjimą. Taip pat išaugs bendrovės konkurencingumas bei darbo našumas.

Daugiau informacijos:
Vladislavas Blažys
Generalinis direktorius
El. paštas office@vilrida.eu
www.vilrida.eu